Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Adwentu

przez | 18 grudnia 2021

1.Kolekta dzisiejsza na potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2.Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię Paniom: Annie Dobry, Barbarze Czypionka, Annie Radko, Janinie Golda, Panu Sewerynowi Golda i Joannie Chrobok. W przyszłym tygodniu poprosimy Panie: Irenę Krosny, Monikę Radko, Agnieszkę Biela

3. W tym tygodniu będziemy przeżywać bezpośrednie przygotowanie do Świąt Narodzenia Pańskiego. Okazja do spowiedzi świętej w poniedziałek i wtorek pół godziny przed Mszą świętą. W środę i czwartek godzinna spowiedź święta od 16.30 do 17.30.

W czwartek dodatkowa spowiedź od godz.19.00-21.00 W Wigilię narodzenia Pańskiego od godziny 8.30 do godz.10.00. Objazd chorych w środę o godzinie 9.00

4. W piątek Wigilia Uroczystości Narodzenia Pańskiego. O godzinie 22.00 odprawimy Uroczystą Mszę świętą Pasterską rozpoczynając radosny czas narodzenia Pańskiego. W sobotę uroczyste nieszpory kolędowe.

5. Serdecznie zapraszam, aby zabrać do domu bieżący numer Gościa Niedzielnego.

6. W związku z trudną sytuacją związaną z pandemią w miejsce tradycyjnej kolędy odprawimy Msze święte kolędowe za poszczególne części naszej Parafii. Ich porządek podam w przyszłą niedzielę.

7.Życzę wszystkim dobrego przygotowania do nadchodzących świąt Narodzenia Pańskiego. Nie zapominajmy o pojednaniu z Bogiem w sakramencie pojednania oraz o pojednaniu w naszych rodzinach.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *