Sprzątanie kościoła i pomnika

przez | 2 lipca 2020

Dbamy o nasz kościół

Nasz kościół parafialny, to miejsce w którym spotykamy się na cotygodniowej Mszy świętej, przyjmujemy sakramenty, modlimy się na naszych zmarłych, bądź w intencjach naszych bliskich. Jest to Dom Boży, o który wspólnie dbamy. Większe naprawy zleca ksiądz proboszcz,   a bieżące sprzątanie należy do nas, parafian.

Co tydzień inne trzy rodziny sprzątają kościół i dbają o wystrój. Bardzo miło widzieć podczas sprzątania rodziny, które od niedawna mieszkają w naszej parafii. Świadczy to o tym, że czują się z nami wspólnotą i bardzo nas to cieszy.

Parafia to teren, na którym mieszka pewna grupa mieszkańców, ale to przede wszystkim wspólnota, która się wspiera i wspólnie modli. Dbajmy zatem zarówno o naszą duchową wspólnotę jak i o budynek naszej świątyni, aby jeszcze długie lata nam służył.

Lista grup sprzątających 2021/2022 – dodano 29.07.2022
zgłoś uwagi

Grób grobu ŚP.  ks. Stefana Kozioł:

– do sprzątania grobu prosimy używać płynów do mycia okien.

– na płycie głównej grobu prosimy nie stawiać otwartych zniczy !!!

Kategoria:

Dyżur na niedzielę 2022-12-11
pełni grupa (19):

Janosz Anna
Janosz Agnieszka
Wojciech Halina

Dziękujemy grupie która pełniła dyżur w ubiegłym tygodniu:

Wojciech Jerzy
Pisarek Renata
Pudełko Joanna

Wyszukaj według:

Szukane wyrażenie: (np. nazwisko)