II Niedziela zwykła
16.01.2022

dodano: 15.01.2022, administrator

1.Kolekta dzisiejsza na potrzeby naszej Parafii.
Bóg zapłać za złożone ofiary.

2. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię Paniom: Marii Kędzior, Joannie Kędzior i Katarzynie Panasz. W przyszłym tygodniu poprosimy Pana Sylwestra Piłatyk, Panie: Urszulę Maryjosz i Aleksandrę Maryjosz.

3. W tym tygodniu we środę i piątek Msze święte będą sprawowane o godzinie 8.00 w intencji wszystkich Parafian.

4. W czwartek po wieczornej Mszy świętej zapraszam Parafialną Radę Duszpasterską. Tematem spotkania będzie synod o synodalności Kościoła.
W czwartek o godzinie 17.30 Msza święta szkolna.

5. Serdecznie zachęcam do nabycia Gościa Niedzielnego, który przedstawia aktualne wydarzenia z życia Kościoła oraz podejmuje tematykę społeczną.

6. Od wtorku rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Zjednoczenie Chrześcijan.

7. W sobotę o godzinie 10.00 zbiórka ministrantów naszej Parafii

8. W przyszłą niedzielę odbędzie się Niedziela Słowa Bożego.

9. Życzę wszystkim zgromadzonym wielu łask w dzisiejszym Dniu Pańskim oraz Bożego Błogosławieństwa w całym tygodniu.

Organista poszukiwany

Parafia pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela w Grzawie poszukuje organisty.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32/211-63-11 lub 887-328-424.