II Niedziela Adwentu

27.11.2022

dodano: 25.11.2022, administrator

1.Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Parafii.
Przed kościołem zbiórka na rzecz Pomocy Kościołowi na wschodzie.

2. Bóg zapłać za opiekę nad naszym parafialnym wieczernikiem: Panu Jerzemu Wojciech oraz Paniom Renacie Pisarek i Joannie Pudełko.
W przyszłym tygodniu poprosimy Panie: Annę Janosz, Agnieszkę Janosz i Halinę Wojciech.

3. Kancelaria jest czynna według godzin wypisanych na tablicy.
Są jeszcze wolne intencje Mszy świętych na rok 2023.

4. Serdecznie proszę Parafian o pomoc w prowadzeniu kuchni na naszej Parafii. Nadchodzące święta, wizytacja kanoniczna i rekolekcje to czas, kiedy potrzeba szczególnego bycia do dyspozycji.
W pierwszej kolejności chciałbym, by była to osoba z Grzawy. Gdyby natomiast nikt się nie znalazł można popytać w najbliższej okolicy. Byłbym bardzo wdzięczny, gdybym mógł zlecić to zadanie osobie, która będzie na wzór Marty z Ewangelii potrafiła służyć.

5. Dziś kontynuujemy szczególny czas Adwentu. Zatem obudźmy się, by oczekiwać Zbawiciela. Rodziców proszę, aby przyprowadzali nie tylko małe dzieci, ale także starsze. To właśnie przy Waszej pomocy dzieci będą mogły dotrzeć na to spotkanie z Jezusem. Zapraszam także dorosłych. Dzięki Roratom możemy sami rozpalić entuzjazm wiary.

6. W zakrystii do nabycia świece wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Duże w cenie 16 zł, a małe w cenie 10 złotych. Są także opłatki na stół wigilijny w cenie dobrowolnej ofiary.

7. Kończąc Eucharystię życzę wszystkim radosnego oczekiwania na pojawienie się Zbawiciela.

Organista poszukiwany

Parafia pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela w Grzawie poszukuje organisty.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32/211-63-11.