XXX Niedziela zwykła
25 października 2020

dodano: 24.10.2020, administrator

1.Kolekta obecnej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary.

2. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię Paniom: Mirosławie Niesyto, Mirosławie Kulig, Katarzynie Śmieja.
W przyszłym tygodniu poprosimy Panie: Teresę Maroszek. Barbarę Maroszek oraz Magdalenę Nagi.

3. Nabożeństwa różańcowe będziemy odprawiać po mszach świętych a w niedziele o godzinie 15.00.
Wzbudźmy w naszych rodzinach miłość do Matki Najświętszej, która tak wiele łask nam ciągle wyprasza.

4.Serdecznie zachęcam do nabycia Gościa Niedzielnego, aby przez czytelnictwo prasy katolickiej formować nasze wnętrza i sumienia.

5. Przyjmuję intencje Mszy świętych na rok 2021. Serdecznie zachęcam aby każda rodzina zamówiła oprócz mszy świętej za zmarłych o których bardzo serdecznie pamiętacie także mszę świętą, która będzie dziękczynieniem za otrzymane łaski oraz prośbą o Boże błogosławieństwo w kolejnym roku naszego życia.
Intencje można zamawiać także pod numerem telefonu 887328424 o każdej porze z wyjątkiem wtorku.

6.Wszystkim życzę błogosławionej niedzieli oraz wszelkich łask i zdrowia w nadchodzącym tygodniu.
Módlmy się o ustanie epidemii na nabożeństwach różańcowych.

W kościele obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa z wyłączeniem osób sprawujących kult religijny.
dodano: 14.08.2020