XXV Niedziela zwykła
19.09.2021


dodano: 18.09.2021, administrator1.Kolekta dzisiejsza na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

2.Bóg zapłać za troskę o nasz Kościół Paniom: Jadwidze Morkisz, Aleksandrze Morkisz i Agnieszce Byrskiej . W przyszłym tygodniu poprosimy Panie Aurelię Przewoźnik, Katarzynę Przewoźnik i Bożenę Tomaszek.

3. Od poniedziałku przyjmuję intencje Mszy świętych. Bardzo proszę osoby, które mają jubileusze lub ważniejsze intencje, aby nie czekały, lecz przyszły w pierwszej kolejności. Intencje przyjmuję w dogodnym dla Was parafian terminie przez cały tydzień a we wtorki po porannej Mszy świętej.

4. W środę o godzinie 17.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy świętej zapraszam Parafialną Radę Duszpasterską na pierwsze spotkanie po pandemii. Chcemy omówić bieżące problemy duszpasterskie naszej wspólnoty oraz zaplanować rok duszpasterski.

5. W czwartek o godzinie 18.00 na Mszę świętą szkolną zapraszam wszystkie dzieci naszej Parafii. Szczególnie serdecznie zapraszam dzieci, które przygotowują się do pierwszego spotkania z Panem Jezusem w Komunii świętej.

6. W piątek o godzinie 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi świętej.

7. Serdecznie zapraszam do nabycia Gościa Niedzielnego bieżącego tygodnia

8. W sobotę o godzinie 10.00 zbiórka ministrantów naszej Parafii. Dziewczęta, które chciałyby naśladować Maryję w grupie Dzieci Maryi zapraszam w sobotę na godz.11.00 na probostwo.

9. W dzisiaj w naszej Parafii o godzinie 16.30 koncert muzyki celtyckiej. Usłyszymy takie instrumenty jak dudy szkockie oraz harfa. Wystąpi znana sopranistka Katarzyna Wiwer.

10. Serdecznie dziękuję za liczne ofiary przesyłane na konto parafialne naszej wspólnoty na inwestycję fumigacji naszego kościoła

11. Życzę, abyśmy w postawie pokory i służby bliźnim potrafili przeżyć najbliższy tydzień.


Intencje mszalne