III Niedziela Wielkiego Postu
07.03.2021

dodano: 02.03.2021, administrator

1.Kolekta obecnej Niedzieli przeznaczona jest przeznaczona na potrzeby naszej Parafii. Dzisiaj na Mszy świętej o godzinie 10.30 poświęcenie książeczek do nabożeństwa dla dzieci komunijnych

2.Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię Paniom: Annie Dobry, Barbarze Czypionka i Annie Radko. W przyszłym tygodniu poprosimy Panie: Janinę Golda, Joannę Chrobok oraz Pana Seweryna Golda.

3.Przyjmijcie z radością nowy numer Gościa Niedzielnego.

4. W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi świętej o godzinie 17.00

5.Zapraszam na nabożeństwa pasyjne: w piątek Droga Krzyżowa o godzinie 18.00 a w niedziele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godzinie 15.00

6.Tradycyjnie od piątej niedzieli Wielkiego Postu będziemy przeżywać rekolekcje parafialne. Będzie także dodatkowy spowiednik, który udzieli sakramentu pokuty.

7. Wszystkim życzę, aby ten czas był dla nas wszystkich czasem zastanowienia nad sobą i odnowy wewnętrznej

Prosimy zamykać drzwi w kościele.
Kościół jest ogrzewany
Bóg zapłać.

W kościele obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa z wyłączeniem osób sprawujących kult religijny.
dodano: 14.08.2020
Rozporzadzenie w/s ilości wiernych uczestniczących w kulcie religijnym
wpis dodano: 2020-10-18

W myśl nowych przepisów państwowych, w kościele podczas sprawowania kultu religijnego może przebywać (1 osoba/15 m2) 10 osób.

Prosimy aby w pierwszej kolejności we mszy uczestniczyli zamawiający intencję.