PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

Godz. 17:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej

Godz. 18:00 Za ++ z rodzin Gój i Wojtala

Sobota, 2024-04-20

Godz. 09:00 Pierwsza spowiedź dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św

Godz. 17:00 Za + Władysława Krosnego

Niedziela, 2024-04-21 - IV Niedziela Wielkanocna. Dobrego Pasterza

Godz. 08:00 Za ++ rodziców Alojzego i Genowefę Mika w kolejną rocznicę śmierci ojca oraz za ++ braci Jana i Marka

Godz. 10:30 Za ++ Bronisławę i Ludwika Śmieja, syna Józefa oraz za ++ z rodzin Śmieja, Adamczyk, Kędzior

Dodaj

Licznik odwiedziń dzisiaj:

III Niedziela Wielkanocna

Niedziela 14.04.2024

dodano: 13.04.2024, administrator

1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkanocną i obchodzimy Święto Chrztu Polski.

2. Kolekta dzisiejsza, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, będzie przeznaczona na dokończenie remontu oratorium i kancelarii.

3. Bóg zapłać za troskę o nasz kościół i cmentarz oraz za złożone ofiary na kwiaty.
Dziękujemy Bogdanowi Dobremu, Sewerynowi Goldzie, i Barbarze Czypionce. Natomiast w przyszłym tygodniu prosimy o posługę: Janinę Goldę, Joannę Chrobok i Beatę Krosny.

4. Od tej niedzieli rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy do codziennej lektury Pisma Świętego.

5. W czwartek w kościele po Mszy szkolnej będzie spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

6. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, dlatego Msza św. będzie tego dnia odprawiona z formularza o Miłosierdziu Bożym.

7. W sobotę w kościele o godz. 9.00 będzie pierwsza spowiedź dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

8. W sobotę zbiórka ministrantów będzie o godz. 9.45. Zapraszamy także kandydatów do ministrantury. Zaś o godz. 10.30 swoje spotkanie będą miały Dzieci Maryi. Zapraszamy dziewczęta, które chcą do tej grupy dołączyć.

9. Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy obchodzili Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Kolekta będzie na potrzeby naszej parafii.

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia jest nowy Gość Niedzielny oraz kwietniowy Mały Gość Niedzielny.

11. Obrazki dla dzieci z pytaniami do Ewangelii niedzielnej są, jak zwykle, dostępne w koszyczku pod ekranem. Odpowiedzi dzieci przynoszą na czwartkową Mszę szkolną.

Prosimy zamykać drzwi w kościele.
Kościół jest ogrzewany
Bóg zapłać.