Strona główna | Nasza Parafia | Grupy parafialne | Galeria | Poradnia rodzin | PRD | Kontakt         wersja mobilna moderator

Dzisiaj SWFObject embed

Liczba odwiedzin:
Liczniki
od 21.02.2009
Dzisiaj imieniny:

Twoje IP:

Gości on-line:

Parafialna Rada Duszpasterska

Zebranie PRD - I/2017

wpis dodano: 2017.09.19 * dodał: admin * źródło strony: ParafiaGrzawa.pl *

Zapraszamy już wkrótce

Parafialna Rada Duszpasterska wybrana

wpis dodano: 2017.06.25 * dodał: admin * źródło strony: ParafiaGrzawa.pl *

W niedzielę 25 czerwca został ogłoszony skład nowej PRD naszej parafii.
W skład rady weszli:
- Adam Wojtala,
- Anita Mika,
- Bogdan Lorek,
- Emil Krasoń,
- Izabela Moroń - sekretarz,
- Jan Gałecki,
- Lidia Włodarczyk,
- Rafał Mika,
- Wiesław Krasoń

Wybory do Parafialnej Rady Duszpasterskiej

wpis dodano: 2017.05.27 * dodał: admin * źródło strony: ParafiaGrzawa.pl *

Od niedzieli 14 maja skarbonka renowacyjna w dzwonnicy będzie służyła jako urna wyborcza do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Na karteczce można wrzucić nazwisko swojego kandydata. Od 11. czerwca będziemy głosować na tych kandydatów. Pierwsze sześć wybranych osób zostanie dołączonych nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

Zachęcamy do oddawania głosów.

Zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej - 18.09.2016

wpis dodano: 2016.09.20 * dodał: admin * źródło strony: ParafiaGrzawa.pl *

W niedzielę – 18 września odbyło się zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Na zebraniu zostały podsumowane prace poczynione w tym roku oraz ustalono plan prac i inwestycji na rok następny. Omówione też zostały problemy bierzące parafii. Dziękujemy wszystkim przybyłym.

Zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej - 31.01.2016

wpis dodano: 2016.01.24 * dodał: admin * źródło strony: ParafiaGrzawa.pl *

W przyszłą niedzielę – 31 stycznia, po nieszporach (ok. 15:30) odbędzie się świąteczne spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
Będzie to pierwsze spotkanie PRD w tym roku kalendarzowym.
Zapraszam wszystkich członków.

2015.09.27 - VI Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej

wpis dodano: 2015.10.10 * dodał: admin * źródło strony: *

W niedzielę 27 IX 2015 obradowała Rada Parafialna naszej Parafii:

* Podtrzymano decyzję o odprawianiu niedzielnej Mszy świętej w sobotę przesuwając czas jej odprawienia na godzinę 17.00 od 1.01.2016r.

* Bardzo ważny temat to także opieka nad naszym XVII wiecznym pozytywem, czyli parafialnymi organami. Wymagają one gruntownego remontu, który rozpoczniemy w przyszłym roku. Ta inicjatywa ze względu na koszt przekracza możliwości naszej Parafii i będzie wymagała zaangażowania środków zewnętrznych.

* Proboszcz poinformował o konieczności wprowadzenia w Parafii Grupy Charytatywnej, która w dyskretny sposób w imieniu Parafii pomagałaby potrzebującym, którzy nigdy sami po pomoc nie przyjdą.

* Z inicjatywy Rady Parafialnej zostanie wprowadzona regularna Msza święta w intencji emerytów i rencistów. To bardzo skrótowy zakres omawianych problemów.

2015.01.18 - V Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej

wpis dodano: 2015.01.18 * dodał: admin * źródło strony: ParafiaGrzawa.pl *

W dniu 18 stycznia 2015 roku odbyło się spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Spotkanie to zostało połączone z odwiedzinami kolędowymi na probostwie.
Podczas spotkania poruszono bierzące problemy dotyczące parafii.
Omówiono również inwestycje które czekają nas w tym roku (wycinka drzew, wymiana stolarki okiennej na probostwie, impregnacja dachu kościoła).

2014.09.23 - Zaprzysiężenie Parafialnej Rady Duszpasterskiej

wpis dodano: 2012.09.30 * dodał: admin * źródło strony: *

W dniu 23 września 2012 została zaprzysiężona Parafialna Rada Duszpasterska Parafii Grzawa.

16.09.2012 - Wybory Parafialnej Rady Duszpasterskiej

wpis dodano: 2012.09.20 * dodał: admin * źródło strony: *

W dniu 16 września 2012 roku zostały przeprowadzone wybory Parafialnej Rady Duszpasterskiej. W wyniku wyborów Parafialna Rada Duszpasterska w Parafii Św. Jana Chrzciciela przedstawia się następująco:

CZŁONKOWIE Z URZĘDU:
-Ks. Jacek Jadasz - proboszcz

CZŁONKOWIE Z NOMINACJI:
-Pan Rafał Mika - kościelny
-Pan Emil Krasoń - kościelny
-Pan Wiesław Krasoń - kościelny

CZŁONKOWIE Z WYBORU:
-Pani Urszula Witoszek
-Pani Anita Mika
-Pan Alojzy Wojciech
-Pan Kazimierz Pudełko
-Pan Bogdan Lorek
-Pan Jan Gałecki
-Pan Józef Golus

Parafialna Rada Duszpasterska

wpis dodano: 2012.09.20 * dodał: admin * źródło strony: *

Parafialna Rada Duszpasterska jest instytucją doradczą księdza Proboszcza i reprezentacją wspólnoty parafialnej. Z jednej strony wspomaga ona i koordynuje organizację pracy duszpasterskiej, a z drugiej strony wyraża opinię o sprawach parafii oraz wysuwa propozycje dotyczące różnych form apostolstwa świeckich, działalności charytatywnej i działalności na rzecz wspólnoty parafialnej. Zmierza też do uaktywnienia poszczególnych wiernych, zespołów parafialnych i grup apostolskich.

Tagi
Parafialna Rada Duszpasterska | Schola | DSL | Renowacja| Reklama| Mapa strony| Mod|