XXVII Niedziela zwykła

02.10.2022

dodano: 01.10.2022, administrator

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii.

2. Bóg zapłać za opiekę nad naszym parafialnym wieczernikiem Pani. Bożenie Taska, Natalii Taska i Anieli Lasek. W przyszłym tygodniu poprosimy: Pana Bogdana Dobry, Panie Barbarę Czypionka i Annę Radko

3. Kancelaria będzie czynna według ustalonych wcześniej reguł. Przyjmujemy już intencje Mszy świętych na rok 2023. Bardzo proszę osoby, które mają tzw. pilne intencje o zgłaszanie się wcześniej do kancelarii.

4. W poniedziałek będziemy po Mszach świętych sprawować nabożeństwo do św. Jana Chrzciciela.

5. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszam w środę na spotkanie formacyjne po różańcu.

6. Wszystkie dzieci pragnące przystąpić w przyszłym roku do I Komunii świętej zapraszamy wraz z pozostałymi dziećmi na Mszę świętą szkolną w czwartek.

7. Serdecznie zachęcam do nabywania lub brania sobie Gościa Niedzielnego. Kiedyś nasza Parafia była w czołówce czytelnictwa Gościa Niedzielnego w Archidiecezji. Zachęcam do brania sobie egzemplarzy Gościa Niedzielnego, kiedy przyjdzie ochota.

8. W tym tygodniu rozpoczynamy różaniec miesiąc łaski płynący od Maryi naszej Matki. Będziemy go odprawiać w tygodniu po Mszach świętych, a w niedziele o godzinie 15.00. Serdecznie zapraszam.

9. W tym tygodniu też zapraszamy na pierwszy czwartek, piątek, sobotę miesiąca .
Objazd chorych w piątek o godzinie 9.00 a spowiedź w piątek o godzinie 16.30

10. Niech Maryja nasza Matka i opiekunka wyprasza nam zdroje łask na każdy dzień bieżącego tygodnia.

Organista poszukiwany

Parafia pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela w Grzawie poszukuje organisty.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32/211-63-11.