V Niedziela Wielkanocna
02.05.2021

dodano: 01.05.2021, administrator

1.Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach. Chcemy ofiarą materialną wesprzeć kształcenie przyszłych naszych duszpasterzy. Za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać

2.Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię Paniom: Renacie Pisarek, Marii Pudełko i Joannie Pudełko. W przyszłym tygodniu poprosimy Panie Annę Janosz, Agnieszkę Janosz, Halinę Wojciech.

3.Jutro Uroczystość Maryi Królowej Polski. Chcemy prosić naszą Matkę i Królową o ustanie pandemii w naszej Ojczyźnie. Msze święte jak w każdą niedzielę.

4.W tym tygodniu będziemy przeżywać pierwszy czwartek miesiąca modląc się o nowe powołania do służby Bożej. W pierwszy piątek spowiedź święta o godzinie 17.00 Zapraszam wszystkich zwłaszcza dzieci i młodzież, która ma przyjąć sakrament bierzmowania. Po Mszy świętej w I piątek spotkanie młodzieży, która ma przyjąć sakrament bierzmowania w tym roku.

5.Trwa miesiąc maj poświęcony czci naszej Matki i Królowej Maryi. Nabożeństwa po mszach świętych także w niedziele po każdej Mszy świętej. Chciejmy wypraszać na nich łaskę ustania pandemii.

6.Zapraszam serdecznie do lektury Gościa Niedzielnego, który niesie wiele ciekawych informacji z życia Kościoła na świecie i w naszej Ojczyźnie.

7. Wszystkim życzę błogosławionej niedzieli oraz wstawiennictwa Matki Bożej w Waszych sprawach rodzinnych, zawodowych oraz w życiu duchowym w Waszej modlitwie.

Rozporzadzenie w/s ilości wiernych uczestniczących w kulcie religijnym
wpis dodano: 2020-10-18

W myśl nowych przepisów państwowych , w kościele podczas sprawowania kultu religijnego może przebywać ( 1 osoba / 15 m2) 10 osób.

Prosimy aby w pierwszej kolejności we mszy uczestniczyli zamawiający intencję.

W kościele obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa z wyłączeniem osób sprawujących kult religijny.
dodano: 14.08.2020