Sprzątanie kościoła

przez | 2 lipca 2020

Dbamy o nasz kościół

Nasz kościół parafialny, to miejsce w którym spotykamy się na cotygodniowej Mszy świętej, przyjmujemy sakramenty, modlimy się na naszych zmarłych, bądź w intencjach naszych bliskich. Jest to Dom Boży, o który wspólnie dbamy. Większe naprawy zleca ksiądz proboszcz, a bieżące sprzątanie należy do nas, parafian. Co tydzień inne trzy rodziny sprzątają kościół i dbają o wystrój. Bardzo miło widzieć podczas sprzątania rodziny, które od niedawna mieszkają w naszej parafii. Świadczy to o tym, że czują się z nami wspólnotą i bardzo nas to cieszy. Parafia to teren, na którym mieszka pewna grupa mieszkańców, ale to przede wszystkim wspólnota, która się wspiera i wspólnie modli. Dbajmy zatem zarówno o naszą duchową wspólnotę jak i o budynek naszej świątyni, aby jeszcze długie lata nam służył.

Lista grup sprzątających kościół oraz grób Śp. ks. Stefana Kozioł – lista 2021      NOWOŚĆ

Kategoria:

Dyżur na niedzielę 2021-09-25
pełni grupa (40) w składzie:

Przewoźnik Aurelia
Przewoźnik Katarzyna
Tomaszek Bożena

Dziękujemy grupie która pełniła dyżur w ubiegłym tygodniu:

Morkisz Jadwiga
Morkisz Aleksandra
Byrska Agnieszka

Następna grupa sprzątająca ( 32 ):